Het responsieve FF TURBO PLUS foam dat we ook zien in de snelste schoenen van ASICS, de METASPEED lijn, vinden we ook in de SUPERBLAST 2. De dikste bovenlaag bestaat geheel uit dit materiaal. De onderste laag is iets steviger FF BLAST™ PLUS ECO foam. Deze combinatie zorgt voor een mooie balans van in- en uitveren. Het is een bijzonder lichte, zachte maar toch zeer veerkrachtige hardloopschoen.
Het bovenwerk bestaat uit mooi aansluitend geweven mesh materiaal. Dit zorgt voor comfort rond de voet en uitstekende ademend vermogen. De hielkap is padded. De tong van de schoen zit vast aan de zijwanden en heeft een zacht kussentje op het bovenste gedeelte van de wreef. De neus van de schoen is licht verstevigd.
De AHARPLUS™ slijtzool is strategisch aangebracht en uitgerust met speciaal rubber dat ook gebruikt wordt bij autobanden. Dit maakt hem driemaal zo duurzaam ten opzichte van een conventionele rubberen slijtzool.
Drop: 8mm
Gewicht: circa 239g