Published By: Admin 30 jan 2013
iRun laat zien dat hardlopen helemaal niet saai of ingewikkeld is, maar leuk, ontspannen en gezond. Hardlopen is geen kwestie van de deur uitrennen en pas stoppen wanneer je echt moe wordt, terwijl dit door veel mensen nog vaak wordt gedaan. Het is belangrijk om het lopen rustig op te bouwen, het lichaam moet wennen aan de inspanning en de belasting voor de spieren. Daarnaast is hardlopen niet alleen goed voor je gezondheid, ook de geest vaart er wel bij.
Heel simpel, zegt iRun instructor Marloes uit Amsterdam. Ik sta alweer te popelen om de nieuwe deelnemers in maart onder handen te nemen! Op dit moment zijn we nog bezig met de clinics die in januari begonnen zijn en daar zie je al zoveel blije gezichten.
Verder kan ik nog wel een paar redenen aangeven:
Ten eerste staat nu het voorjaar voor de deur en hebben we hopelijk de ergste kou achter de rug. Toch blijft het vaak een hele stap voor mensen om te beginnen met hardlopen. Veel mensen komen er pas in de zomer achter dat ze al eerder hadden moeten beginnen met sporten om er weer goed uit te zien en lekker in hun vel te zitten. Waarom zorg je er niet gewoon voor dat je juist het hele jaar lekker bezig bent!
