Ruim twee maanden geleden zijn we gestart met onze online hardloopwebshop. Aan het aantal maandelijkse bezoekers kunnen we zien dat hier behoefte aan is. Het is tevens een goede aanvulling op onze fysieke winkels en een extra service voor onze klant.
We zijn gestart met een beperkt assortiment en hebben dagelijks nieuwe artikelen uit ons kernassortiment toegevoegd. Inmiddels hebben we al meer dan 200 verschillende artikelen online staan en dit aantal neemt dagelijks toe. Kijk zo nu en dan dus eens op www.run2daywebshop.nl of er een interessante aanbieding voor jou bij zit.
Wij waarderen de mening van onze klant…. Jouw mening dus!
Heb je suggesties, tips, opmerkingen en/of vragen waardoor onze webshop nog meer aan je wensen zou kunnen voldoen. Stuur dan een mailtje naar: klantenservice@run2day.nl
De leukste, beste opmerking/suggestie/tip zal worden beloond met 3-pack Nike hardloopsokken.