Run2Day heeft het paradepaardje van Mizuno op de plank staan.
De nieuwe, revolutionaire Wave Prophecy van Mizuno is ontworpen voor de hardloopliefhebber die het nieuwste van het nieuwste wil en die het hoogst denkbare niveau van energieteruggave wenst. Het gevoel is compleet uniek, net zoals het ontwerp. Twee full length Wave platen boven elkaar vervangen de traditionele Eva tussenzool.
De nieuwe, revolutionaire Wave Prophecy van Mizuno is ontworpen voor de hardloopliefhebber die het nieuwste van het nieuwste wil en die het hoogst denkbare niveau van energieteruggave wenst. Het gevoel is compleet uniek, net zoals het ontwerp. Twee full length Wave platen boven elkaar vervangen de traditionele Eva tussenzool. Deze ‘mechanische tussenzool’ maakt de schoen super reactief en comfortabel.
De loper kan zo maximaal profiteren van het dynamische effect dat Mizuno’s Wave technologie heeft. Optimale demping, comfort en het hoogst denkbare niveau van energieteruggave. Dit wordt bereikt door het speciale ontwerp waarbij twee Wave platen boven elkaar met elkaar verbonden zijn door middel van dempende pilaartjes. Als de hiel de grond raakt, starten de Wave platen het dempingproces door de energie te verspreiden over de gehele lengte van de Wave platen, dus over de gehele lengte van de schoen. Vervolgens vindt er, in één harmonieuze beweging, een ongeëvenaarde energieteruggave plaats in het voorvoetgedeelte voor een soepele afwikkeling.
Behalve dit directe effect, dat meteen duidelijk is voor de loper, zorgt de Wave technologie in de Wave Prophecy er ook voor dat er in de toekomst buitengewone demping afgegeven blijft worden. De Wave Prophecy is de topschoen uit de Spring/Summer 2011 collectie en vertegenwoordigt Mizuno’s toppunt van technologie en ontwikkeling op running gebied. Een spannende nieuwe belofte voor de toekomst!
PRIJSVRAAG
Wil je kans maken op de Mizuno Wave Prophecy? Doe dan mee aan de prijsvraag!
De Wave Prophecy maakt net als alle andere Mizuno hardloopmodellen gebruik van de Wave plaat.
Wat is het voordeel van een mechanische tussenzool?
Kans maken op deze schoen en ervaren hoe deze loopt? Mail ons dan snel het goede antwoord: deze prijsvraag is gesloten
Wil je de Wave Prophecy een keer komen testen loop bij jou Run2Day naar binnen en trek m aan! De Wave Prophecy is geschikt voor de neutrale hardloper (of met lichte overpronatie). Geen tijd om naar de winkel te komen, ga dan naar www.run2daywebshop.nl
Meer te weten komen over Mizuno, kijk op www.mizuno.nl
Wil je op de hoogte blijven van speciale Run2Day akties? Volg Run2Day op Facebook en/of Twitter