Brooks Energize vs Cushioning Test en Try Event

Ben jij tevreden over je hardloopschoenen? Weet jij wat jouw hardloopschoenen je allemaal bieden en ben je je ervan bewust dat er steeds meer verschillende hardloopschoenen op de markt zijn?

Run2Day heeft verschillende soorten Brooks schoenen in het assortiment, globaal genomen kunnen die worden opgedeeld in modellen die veel demping (Cushioning) bieden en modellen die een heel veerkrachtig gevoel geven (Energize). Wat heeft jou voorkeur? En kun je sneller lopen op veerkrachtige schoenen?

Brooks Energize versus Cushioning

In beide categorieën lanceert Brooks binnenkort twee nieuwe schoenen, de Glycerin 16 in de Cushioning categorie en de Levitate 2 in de Energize categorie. Daarom willen ze jou het verschil tussen deze twee modellen laten ervaren. Brooks en Run2Day organiseren daarom samen een test en try event in al onze filialen. Nieuwsgierig? Hier beneden zie je wanneer de Energize vs Cushioning Test en Try tour bij jou in de buurt is!

We zien je graag op één van onderstaande locaties. 

Meld je aan door de desbetreffende winkel een mail te sturen dat je wilt deelnemen. Je ontvangt dan van deze winkel een bevestiging en verdere details rondom het evenement.

Brooks Test en Try Event
 
Winkel Datum Tijd Opgeven
Amsterdam  29-jul  10:00  amsterdam@run2day.nl
Haarlem  2-aug  19:30  haarlem@run2day.nl
Den Bosch  12-aug  10:00  denbosch@run2day.nl
Utrecht  18-aug  10:00  utrecht@run2day.nl
Nijmegen  19-aug  10:00  nijmegen@run2day.nl
Arnhem  23-aug  19:30  arnhem@run2day.nl
Deventer  24-aug  19:00  deventer@run2day.nl
Den Haag  26-aug  10:00  denhaag@run2day.nl
Venlo  2-sep  10:00  venlo@run2day.nl
Breda  5-sep  19:00  breda@run2day.nl
Hilversum  6-sep  19:30  hilversum@run2day.nl
Zwolle  9-sep  10:00  zwolle@run2day.nl
Rotterdam  10-sep  19:30  rotterdam@run2day.nl
Almere  12-sep  19:30  almere@run2day.nl
Assen  15-sep  10:00  assen@run2day.nl
Amersfoort  22-sep  10:00  amersfoort@run2day.nl


 

Reacties

Geen reacties gevonden

Plaats een reactie

Vul hieronder de * verplichte velden in. Reacties zullen pas zichtbaar worden wanneer ze goedgekeurd zijn.



Run2Day op Facebook

Run2Day op Instagram