Run the Golden Hour met adidas SolarBOOST

adidas en Run2Day nemen jou graag mee voor een onvergetelijke experience. We hebben namelijk iets te vieren, de lancering van de volledig vernieuwde adidas hardloopcollectie: SolarBOOST. De SolarBOOST illustreert de magische energie die je krijgt van het lopen tijdens zonsop- en zonsondergang. Altijd al willen weten wat dit met je doet? We gaan het samen beleven!
 
We verzamelen op een mooie locatie. Het team van onze Run2Day specialisten en adidas zal voor je klaar staan om je mee te nemen op deze volledig verzorgde run waarbij we de zonsondergang gaan beleven op een manier zoals je dat nog nooit eerder gedaan hebt. Spektakel gegarandeerd!
Op deze avond/ochtend krijg jij de kans om als een van de eerste de nieuwe SolarBOOST uit te proberen. De SolarBOOST is de schoen voor jou als jij op zoek bent naar een schoen met de beste performance, comfort en energy return en is geinspireerd op NASA technologie.
Ben je niet in de gelegenheid om mee te lopen maar wil je ze wel testen? Kom dan gewoon langs bij jouw dichtsbijzijnde Run2Day winkel en kun je vrijblijvend een gratis analyse laten uitvoeren door het adidas & Run2Day team.



Onder alle deelnemers wordt een paar SolarBOOST verloot dus schrijf je nu in. Mocht je de prijs niet winnen dan staan er sowieso drinks & bites voor je klaar op de avond zelf.
We zien je graag op één van onderstaande locaties. 

Meld je aan door de desbetreffende winkel een mail te sturen dat je wilt deelnemen. Je ontvangt dan van deze winkel een bevestiging en verdere details rondom het evenement.
 
  Run the Golden Hour      
         
Datum Stad Locatie Tijd Aanmelden via
28-mei Run2Day Hilversum Oude Postweg 20:15 hilversum@run2day.nl
29-mei Run2Day Rotterdam Kralingse Bos 20:15 rotterdam@run2day.nl
30-mei Run2Day Zwolle zie Run2DayEvents.nl 20:15 Run2Dayevents.nl
02-jun Run2Day Utrecht Mariastraat 10 05:00 utrecht@run2day.nl
04-jun Run2Day Amsterdam Overtoom 345 20:15 amsterdam@run2day.nl
06-jun Run2Day Arnhem Park Rozendael 18:00-22:00 arnhem@run2day.nl
10-jun Run2Day Amersfoort Eemplein 9:00-14:00 amersfoort@run2day.nl
29-jun Run2Day Nijmegen Lentse Warande 18:00-22:00 nijmegen@run2day.nl
         
  Test en Try Event      
         
Datum Stad Locatie Tijd Aanmelden via
06-jul Run2Day Venlo Kwartelenmarkt 9 19:00 venlo@run2day.nl
13-jun Run2Day Nijmegen Lentse Warande 19:15 nijmegen@run2day.nl
15-jun Run2Day Deventer Nieuwstraat 37 19:15 deventer@run2day.nl
16-jun Run2Day Assen Ceresstraat 7 09:45 assen@run2day.nl
19-jun Run2Day Den Haag Herengracht 52b 19:15 denhaag@run2day.nl
20-jun Run2Day Den Bosch van Berckelstraat 2 19:15 denbosch@run2day.nl
27-jun Run2Day Breda Nieuwstraat 33 19:15 breda@run2day.nl
30-jun Run2Day Almere Metropolestraat 23 09:45 almere@run2day.nl
         



 

Reacties

Geen reacties gevonden

Plaats een reactie

Vul hieronder de * verplichte velden in. Reacties zullen pas zichtbaar worden wanneer ze goedgekeurd zijn.



Run2Day op Facebook

Run2Day op Instagram